Ilumetsa metsamaja

Mõnus metsamajake, kus saab puhata ja ennast hästi tunda. Kuuma saunaleili saab maha jahutada maja kõrval asuvas tiigis. Parklast saab alguse Nohipalo õpperada , laudtee viib Leevati järve äärde, kuhu on asja ka kalapüügi huvilisel.
TelefonVaata vabu aegu ja broneeri on-line keskkonnas www.nordicrent.ee


või telefonitsi 676 7532
E-R 10.00-16.00
Samale päevale on-line keskkonnas broneeringut teha ei saa!
E-postpuhkus@rmk.ee
Objekti tüüpMetsamaja
Hooldustüüp Aastaringne
Talvise hoolduse põhimõtteid vaata siit
ParkimisvõimalusedParkla 2 autole.
Varustus
Maja mahutab 6 inimest. Miinimumvajadustele sisustatud elektripliidiga kööginurk (olemas pott ja pann, kõik muu vajalik toidu valmistamiseks ja tarbimiseks tuleb endal ühes võtta), külmkapp. Kolm tuba kokku 6 voodiga, kogu magamisvarustus peab külastajal endal kaasas olema. Palume kasutada vahetusjalanõusid, välisjalanõudega majas mitte käia! Majas saun, WC sees ja kuivkäimla väljas. Lõkkekoht ja laud-pingid pikniku pidamiseks metsamaja külastajatele. Puudub joogivesi.
Hind
  • 130 €/ööpäev
  • Lemmikloom 5€/ööpäev
Lõkkekoht Lahtine lõkkease.
Matkavõimalus Majast möödub Nohipalo matkarada.
Ööbimisvõimalus on
Ööbimiskoha inimeste arv6 inimest
VaatamisväärsusedMeenikunno raba oma rabajärvede ja matkarajaga, Mustjärv, Valgejärv, Ilumetsa meteoriidikraatrid, Rebasmäe allikas, Ootsipalu oru hiiglased, ümbritsevad palumetsad - need on ümbruskonna vaatamisväärsused, kus loodus esitleb oma kõige kaunimat palet.
Talvine hooldus Hooldussagedus: vastavalt broneeringutele
Lisainfo
Piirangud
Alla 18-aastased saavad maja broneerida ja kasutada ainult koos täiskasvanuga.
AsukohtNohipalo küla, Räpina vald, Põlvamaa.
Objekt nr 36 puhkeala kaardil.
Kohalesõitmise õpetusSõita Räpinast 15 km Võru poole, seejärel keerata vasakule Värska poole ja sõita 3,8 km, kuni risteel näitab paremale suunaviit "Meenikunno maastikukaitseala". Keerata viida suunas ja sõita 2,1 km, kuni jõuate Nohipalo külla, kus suunaviit „Ilumetsa metsamaja“ näitab vasakule. Sõita veel umbes 200 m ja jõuategi metsamaja juurde.
KoordinaadidLong-Lat WGS 84
laiuskraad: 57.956403
pikkuskraad: 27.352128
L-EST 97 x: 6428837 y: 698381