Verijärve lõkkekoht

Tee lõket ainult selleks ettevalmistatud ja tähistatud kohas. Suvine lõkkepuude vajadus meie lõkkekohtades on väga suur, mistõttu ei pruugi lõkkepuid igal hetkel kõigile jaguda. Pettumuse vältimiseks võta palun autoga liikudes lõkkepuud või grillsöed kaasa. Põlevat lõket ära jäta valveta, söegrilli kasutamisel vala söed lõkkeasemele, mitte metsa alla. Lahkudes kustuta lõke korralikult.
Linnalähedase asukoha tõttu on koht populaarne just Võru linna ja ümbruskonna elanike seas. Lõkkekoha läheduses paikneb ka 1 km pikkune Verijärve matkarada.
Telefon +372 501 9564
E-post info.pahni@rmk.ee
Objekti tüüpLõkkekoht
ParkimisvõimalusedParkla 4-5 autole.
VarustusLahtine lõkkease grillrestiga, pingid, puude varjualune
Telkimisvõimalus Lubatud paigaldada kuni 8 (4-kohalist) telki.
Lõkkekoht Lahtine lõkkease grillrestiga
Matkavõimalus Lõkkekoha läheduses on Verijärve matkarada.
VaatamisväärsusedKuni 40 meetri sügavune järsuveeruline ürgorg ja selles asuv Verijärv.
LisainfoEnne loodusesse minekut tutvu järgmiste juhistega: igaüheõiguse põhimõtted, kuidas looduses käituda ja prügivabalt looduses.
Piirangud Lõkkekoht asub Verijärve maastikukaitsealal, tutvu piirangute ja kaitse-eeskirjaga siin. Vajadusel küsi lisainfot Keskkonnaametist (+372 662 5999, info@keskkonnaamet.ee).
AsukohtVerijärve ääres, Võru vald, Võrumaa.
Objekt nr 31 puhkeala kaardil.
Kohalesõitmise õpetusSõita mööda Võru-Luhamaa mnt 2 km kuni Verijärveni, kust paremale näitab viit „Verijärve lõkkekoht ja matkarada“. Auto jätta parkimistaskusse ja minna trepist alla järve äärde, kus asubki lõkkekoht.
KoordinaadidLong-Lat WGS 84
laiuskraad: 57.810201
pikkuskraad: 27.044990
L-EST 97 x: 6411703 y: 680956