Pähni loodusõpperada (1,5 km)

NUTIMÄNGUD – Kas sooviksite looduses liikumist lõbusamaks teha ja metsa kohta põnevaid asju teada saada? Pähni loodusõpperajale on loodud interaktiivne nutimäng. 
Mängu alustamiseks vajaliku QR-koodi leiad õpperaja algusest/ külastuskeskuse eest. Pähni nutimängud sobivad mängimiseks nii omaette loodust nautides kui suurepäraselt koos perega (näiteks ühise nutiseadmega).


Vaata ka teisi nutimänge

Pähni loodusõpperajal on 20 huvipunkti. Sissetallatud radu enamasti ei ole ja edasiminekutee tuleb otsida üle muru, läbi märja rohu või läbi metsa minnes. Igas punktis juhatatakse kätte edasine tee. Loe rajajuhiseid igas peatuskohas tähelepanelikult, et mitte eksida.
Rajal on võimalik külastuskeskusest saadava juhenduse abil läbida programmi "Looduse õpperajal".
Telefon +372 501 9564
E-post info.pahni@rmk.ee
Objekti tüüpÕpperada
ParkimisvõimalusedAuto saab parkida Pähni külastuskeskuse parklasse (jälgige liiklusmärki „Parkla“).
VarustusRada algab külastuskeskuse juurest ja lõppeb samas kohas. Rajal on 20 huvipunkti. Sissetallatud radu enamasti ei ole ja edasiminekutee tuleb otsida üle muru, läbi märja rohu või läbi metsa minnes. Igas punktis juhatatakse kätte edasine tee. Loe rajajuhiseid igas peatuskohas tähelepanelikult, et mitte eksida.
Matkavõimalus jalgsi
VaatamisväärsusedDendraarium, harivesiliku elupaik, paisjärv
Suvine hooldus Suvise hoolduse põhimõtteid vaata siit
Hooldussagedus: 2 korda kuus
Lisainfo
AsukohtPähni küla, Rõuge vald, Võrumaa. Objekt nr 23 puhkeala kaardil.
Kohalesõitmise õpetusVõru-Valga mnt (tee nr 67) 30. kilomeetril keerata Matsi teeristis vasakule (Valga poolt tulles 50. kilomeetril paremale, suunaviit „RMK Pähni külastuskeskus 6“). Sõita 6 km, kuni jõuate Pähni külasse. Üle Pähni oja bussipeatuse juures olev kollane maja on Pähni külastuskeskus, mille juurest rada alguse saab.
KoordinaadidLong-Lat WGS 84
laiuskraad: 57.631459
pikkuskraad: 26.770714
L-EST 97 x: 6391105 y: 665488