Kublitsa lõkkekoht

Tee lõket ainult selleks ettevalmistatud ja tähistatud kohas. Suvine lõkkepuude vajadus meie lõkkekohtades on väga suur, mistõttu ei pruugi lõkkepuid igal hetkel kõigile jaguda. Pettumuse vältimiseks võta palun autoga liikudes lõkkepuud või grillsöed kaasa. Põlevat lõket ära jäta valveta, söegrilli kasutamisel vala söed lõkkeasemele, mitte metsa alla. Lahkudes kustuta lõke korralikult.
Lõkkekoht asub Võru linnast 2 km lõuna suunas, Kublitsa järve ääres. See on väike metsajärv, millel puudub sisse- ja väljavool. Siia lõkkekohta  on mõnus tulla koos perega pikniku pidama. Ümberringi  on korilaste seene ja marjakohad.
Telefon +372 501 9564
E-post info.pahni@rmk.ee
Objekti tüüpLõkkekoht
ParkimisvõimalusedParkla 4-5 autole.
Varustus1 lahtine lõkkease grillrestiga, 1 kaetud lõkkease, laud-pingid, puude varjualune, kuivkäimla
Telkimisvõimalus Lubatud paigaldada kuni 2 (4-kohalist) telki.
Kattega lõkkekoht 1 kaetud lõkkease
Lõkkekoht 1 lahtine lõkkease grillrestiga
VaatamisväärsusedKublitsa järv
Marjad-seenedMustikad, pohlad, seened
LisainfoObjekti varustatakse lõkkepuudega.
Enne loodusesse minekut tutvu järgmiste juhistega: igaüheõiguse põhimõtted, kuidas looduses käituda ja prügivabalt looduses.
AsukohtKublitsa järve ääres, Võru vallas, Võrumaal. Objekt nr 29 puhkeala kaardil.
Kohalesõitmise õpetusSõita Võru linnast välja Võru-Valga mnt poole ja kohe pärast raudtee ülesõidukohta keerata paremale. Sõita umbes 1 km, kuni paremale näitab viit „Roosisaare“. Sealt sõita edasi umbes 1,5 km, kuni vasakule näitab viit „Kublitsa lõkkekoht“. Sealt lõkkekohani on umbes 200 m.
KoordinaadidLong-Lat WGS 84
laiuskraad: 57.822334
pikkuskraad: 26.973137
L-EST 97 x: 6412862 y: 676629