Kublitsa lõkkekoht

Hea külastaja! Anname teada, et Päästeameti poolt on kehtestatud tuleohtlik aeg Ida- ja Lääne-Virumaal, Jõgevamaal, Tartumaal ja Pärnumaal. Sellega seoses on keelatud tule tegemine, grillseadme kasutamine, suitsetamine, mootorsõidukiga liiklemine väljaspool maanteid. Teistes maakondades palume vältida lõkke tegemist ning käituda vastutustundlikult! Jälgida Päästeameti kodulehte ning Ilmateenistuse tuleohukaarti.
Lõkkekoht asub Võru linnast 2 km lõuna suunas, Kublitsa järve ääres. See on väike metsajärv, millel puudub sisse- ja väljavool. Siia lõkkekohta  on mõnus tulla koos perega pikniku pidama.  Ümberringi  on korilaste seene ja marjakohad.
Telefon +372 501 9564
E-post info.pahni@rmk.ee
Objekti tüüpLõkkekoht
ParkimisvõimalusedParkla 4-5 autole.
Varustus1 lahtine lõkkease grillrestiga, 1 kaetud lõkkease, laud-pingid, puude varjualune, kuivkäimla
Telkimisvõimalus Lubatud paigaldada kuni 2 (4-kohalist) telki.
Kattega lõkkekoht 1 kaetud lõkkease
Lõkkekoht 1 lahtine lõkkease grillrestiga
VaatamisväärsusedKublitsa järv
Marjad-seenedMustikad, pohlad, seened
LisainfoObjekti varustatakse lõkkepuudega.
Enne loodusesse minekut tutvu järgmiste juhistega: igaüheõiguse põhimõtted, kuidas looduses käituda ja prügivabalt looduses.
AsukohtKublitsa järve ääres, Võru vallas, Võrumaal. Objekt nr 29 puhkeala kaardil.
Kohalesõitmise õpetusSõita Võru linnast välja Võru-Valga mnt poole ja kohe pärast raudtee ülesõidukohta keerata paremale. Sõita umbes 1 km, kuni paremale näitab viit „Roosisaare“. Sealt sõita edasi umbes 1,5 km, kuni vasakule näitab viit „Kublitsa lõkkekoht“. Sealt lõkkekohani on umbes 200 m.
KoordinaadidLong-Lat WGS 84
laiuskraad: 57.822334
pikkuskraad: 26.973137
L-EST 97 x: 6412862 y: 676629