1truetrue

Matkateelise pass

Pikematel matkadel tekib matkajail tihti soov, et käidud teekonnast jääks alles midagi enamat kui vaid mälestus. Mõni võtab matkale kaasa fotoaparaadi ja jäädvustab teel nähtu-kogetu fotodesse, teine peab matkapäevikut, mida hiljem mõnus lugeda - võimalusi on mitmeid.
RMK pakub nüüd matkajatele omalt poolt ka võimalust matka kulgu jäädvustada. RMK matkateelise passi saab matkaja erinevatest teele jäävatest punktidest koguda punkte, jäädvustades teekonna niimoodi alatiseks.

Kuid RMK matkateelise pass on midagi palju enamat, kui lihtsalt mälestusese.

Matkamine tähendab loobumist paljudest mugavustest, mida me kõik oma igapäevases elus tihti iseenesestmõistetavaks peame. Mida pikem on matk, seda kauem viibime lihtsatest mugavustest eemal ja seda rohkem hakkame neid hindama. Ehkki matka eesmärk võib nii mõnelgi inimesel olla just mugavustest loobumine, on teinekord siiski ka matkal viibides mõnus osa saada mõnest väiksest mugavusest, millest igapäevaelus puudust tunda ei oskakski.
RMK matkateelise pass ongi oma olemuselt kliendikaart, mis mõeldud pakkumaks mõningaid matkateemalisi väikeseid mugavusi.

Kellele on pass mõeldud?

Matkateelise passist on kasu eelkõige inimestel, kes võtavad ette pika (näiteks nädalase või pikema) matka RMK matkateedel.

RMK matkateelise passi saab soetada igast matkateele jäävast RMK külastuskeskusest. Kui teie elukoht jääb RMK külastuskeskusest väga kaugele ning te ei alusta matka mõne RMK külastuskeskuse lähedalt, siis on passi võimalik tellida ka posti teel, kirjutades oma soovist aadressile puhkus@rmk.ee