Saeveski metsaonn

Järvamaa, Sakala puhkeala
Metsaonn on suur ja avar kahekorruseline maja ning sobib ka suuremale matkaseltskonnale. Mugavusi ei maksa onnist oodata, kuid jõeäärne metsavaikus kompenseerib nii elektri kui joogivee puudumise.
Telefon+372 526 1924
E-postinfo.soomaa@rmk.ee
Objekti tüüpMetsaonn
HooldustüüpAastaringne
Suvise hoolduse põhimõtteid vaata siit
ParkimisvõimalusedParkla mahutab 6 autot.
VarustusPuukuur, lahtine lõkkease grillrestiga, parkla. Majas on ahi koos pliidiga ja esmase toiduvalmistamise inventariga. Teisel korrusel on magamislavatsid.
Telkimisvõimalus Lubatud paigaldada kuni 2 (4-kohalist) telki.
Lõkkekoht Lahtine lõkkease grillrestiga
Matkavõimalus Metsaonnist on võimalik minna matkama nii Saarjõe õpperajale kui Sakala tee matkarajale.
Ööbimisvõimalus on
Ööbimiskoha inimeste arvOnn mahutab kuni 20 inimest.
Suvine hooldusHooldussagedus: 2 korda nädalas
Lisainfo
AsukohtRassi küla, Türi vald, Järvamaa
Objekt nr 4 puhkeala kaardil
Kohalesõitmise õpetusImavere-Viljandi mnt 31. kilomeetril keerata Vändra suunas ja sõita 11,3 km, kuni paremale näitab suunaviit "Jälevere 4 km". Sõita 9 km Jäleverest otse läbi Tõrvaaugu küla keskele, kust näitab suunaviit vasakule "Türi 23 km". Edasi sõita Türi suunas 2,6 km kuni Rassi bussipeatuseni, kust näitab suunaviit vasakule "Saeveski metsaonn". Sõita viidatud suunas umbes 4,4 km, seejärel pöörata paremale (viit „Saeveski metsaonn“). Sõita umbes 400 m üle jõe ning oletegi Saeveski metsaonni parklas. Türi poolt tulles jälgida suunaviita "Rassi 19 km". Rassi bussipeatusest keerata paremale Saeveski suunas. Vändra poolt tulles sõita Vändra-Suure-Jaani mnt mööda umbes 22 km ja seejärel keerata vasakule Saeveski metsaonni suunas. Sõita veel 4,6 km ja keerata täisnurga all paremale. Sõita otse 2,5 km kuni teelahkmeni, teelahkmelt hoida vasakule ja sõita veel 0,4 km. Metsaonn asub paremal pool tee ääres. 
KoordinaadidLong-Lat WGS 84
laiuskraad: 58.634385
pikkuskraad: 25.285414
L-EST 97 x: 6500106.9 y: 574651.6