Triigi telkimisala

Saaremaa, Saaremaa puhkeala
Tee lõket ainult selleks ettevalmistatud ja tähistatud kohas ning pettumuse vältimiseks võta palun autoga liikudes lõkkepuud ise kaasa. Põlevat lõket ära jäta valveta, söegrilli kasutamisel vala söed lõkkeasemele, mitte metsa alla. Lahkudes kustuta lõke korralikult.
Mereäärne telkimisala Triigi sadama lähedal, kus praamid sõidavad Hiiumaa vahet.
Telefon+372 454 6880,  +372 527 7421
E-post info.vilsandi@rmk.ee
Objekti tüüpTelkimisala
Parkimisvõimalused5 autole parkimistaskus
Varustus4 kaetud lõkkeaset, 4 katusega pink-lauda, infotahvel ja 2 kuivkäimlat, 2 puude varjualust
Telkimisvõimalus on
Kattega lõkkekoht on
VaatamisväärsusedVäinamere hoiuala Saaremaa osas saab vaadelda merelinde. Läheduses on ka kurvitsalistele meelepärane rannaniitudega Pammana hoiuala.
Sisemaal, Purtsa külas, on tähelepanuväärsed Pamma maalinn ning Kooljamäed. Piki mereäärset maanteed sõites võib mõlemal pool Triigit märgata mitut liiki põlispuude juurde viitavaid silte. Kaugele ei jää ka Angla tuulikud ja Karja kirik.
Marjad-seenedSeened
Lisainfo Enne loodusesse minekut tutvu järgmiste juhistega: igaüheõiguse põhimõtted, kuidas looduses käituda ja prügivabalt looduses
AsukohtTriigi küla, Saaremaa vald, Saare maakond
Objekt nr 45 puhkeala kaardil
Kohalesõitmise õpetusKuressaare poolt tulles:
Sõita Leisi. Leisist sõita Leisi-Orissaare maanteed pidi 2 km ja keerata Triigi sadama poole ja sõita 1 km. Kurvis pöörata vasakule kruusateele. Suunaviit juhatab „RMK Triigi telkimisala“. Sõita u 1,3 km RMK infostendini  ja sealt paremale telkimisalale.
KoordinaadidLong-Lat WGS 84
laiuskraad: 58.596946
pikkuskraad: 22.694327
L-EST 97 x: 6495960 y: 424091