Värska metsamaja I

Värska metsamajad ja Värska lõkkekoht koos telkimisvõimalusega asuvad Õrsava järve kaldal. Neli lõkkekohta grillrestidega, laud-pingid katusealusega, puukuur ja kuivkäimla. Tore puhkus Setomaal järve ääres, saab ujuda, palli mängida, matkata, sõita rattaga Laskevälja rattarajal.
Telefon
Vaata vabu aegu ja broneeri on-line keskkonnas www.nordicrent.ee


või telefonitsi 676 7532
E-R 10.00-16.00
Samale päevale on-line keskkonnas broneeringut teha ei saa!
E-postpuhkus@rmk.ee
Objekti tüüpMetsamaja
HooldustüüpAastaringne
Suvise hoolduse põhimõtteid vaata siit
ParkimisvõimalusedAutoga metsamaja juurde sõita ei saa! Auto tuleb jätta majadest kuni 100 m kaugusel asuvasse parklasse. Parkla mahutab 5 autot.
VarustusMetsamajas on 4 kohta. Majas on laud, pingid, kamin, saun, külmkapp, väike elektripliit, el.veekeedukann. Olemas pott ja pann, kõik muu vajalik toidu valmistamiseks ja tarbimiseks peab endal kaasas olema. Olemas narid koos madratsitega. Magamisvarustus peab külastajal endal kaasas olema. Lähedal lõkkekohad, palliplats, paadisild ja kuivkäimlad. Puid tuleb tuua kuni 100 m kaugusel asuvast puukuurist, saunavesi tuleb tuua järvest. Tervistavat joogivett saab allikast.
Hind
  • 75 €/ööpäev
  • Lemmikloom 5 €/ööpäev
Telkimisvõimalus Alale lubatud paigaldada kuni 10 (4-kohalist) telki.
Lõkkekoht Lahtine lõkkease grillrestiga.
Matkavõimalus Majast möödub Õrsava matkarada.
Ööbimisvõimalus on
Ööbimiskoha inimeste arv4 inimest
VaatamisväärsusedSobiv koht suviseks perepuhkuseks, võimalus nautida veemõnusid ja metsas jalutamist; tutvuda Mustoja maastikukaitsealaga, kus paikneb Kagu-Eesti suurim ja reljeefseim mõhnastik ja tuuletekkelised pinnavormid koos liivikutega. Lähedusse jääb ka Seto Talumuuseum.
Marjad-seenedmustikad, seened
Suvine hooldus Suvise hoolduse põhimõtteid vaata siit
Hooldussagedus: vastavalt broneeringutele
Lisainfo
Piirangud
Alla 18-aastased saavad maja broneerida ja kasutada ainult koos täiskasvanuga.
AsukohtLobotka küla, Setomaa vald, Võrumaal.
Objekt nr 19 puhkeala kaardil.
Kohalesõitmise õpetusSõita mööda Tartu-Värska mnt Värskani ja keerata enne Värska asula silti paremale (suunaviit "Treski"). Sõita umbes 10 m ja keerata vasakule, teeviidad näitavad Värska ja Luige metsamaja. Sõita otse edasi 1,8 km, kuni teeviit näitab vasakule Värska metsamaja.
KoordinaadidLong-Lat WGS 84
laiuskraad: 57.947166
pikkuskraad: 27.634706
L-EST 97 x: 6428688 y: 715113