Kõverjärve parkla

Lääne-Virumaa, Põhja-Eesti puhkeala
Tee lõket ainult selleks ettevalmistatud ja tähistatud kohas. Suvine lõkkepuude vajadus meie lõkkekohtades on väga suur, mistõttu ei pruugi lõkkepuid igal hetkel kõigile jaguda. Pettumuse vältimiseks võta palun autoga liikudes lõkkepuud või grillsöed kaasa. Põlevat lõket ära jäta valveta, söegrilli kasutamisel vala söed lõkkeasemele, mitte metsa alla. Lahkudes kustuta lõke korralikult.
Parkla asub Ohepalu maastikukaitsealal Vatku Kõverjärve ehk Vohnja Kõverjärve vahetus läheduses.
Telefon +372 676 7010
E-post info.oandu@rmk.ee
Objekti tüüpMuu
ParkimisvõimalusedParkla 10 autole
VarustusInfotahvel
VaatamisväärsusedVatku Kõverjärv ehk Vohnja Kõverjärv, valdavalt soo ja soometsaga kaetud Ohepalu maastikukaitseala, Ohepalu -Viitna oosistik
Lisainfo Enne loodusesse minekut tutvu järgmiste juhistega: igaüheõiguse põhimõtted, kuidas looduses käituda ja prügivabalt looduses.
PiirangudParkla asub Ohepalu maastikukaitsealal, tutvu piirangute ja kaitse-eeskirjaga siin.  Vajadusel küsi lisainfot Keskkonnaametist (info@keskkonnaamet.ee, tel +372 662 5999).
Keelatud on mootor- ja maastikusõidukitega (sh ATV-d ja mootorsaanid) liiklemine väljaspool avalikke teid. Kaitsealal pole lubatud telkimine ja lõkke tegemine.
AsukohtKadrina vald, Lääne-Virumaa
Kohalesõitmise õpetusTallinn-Narva mnt (E20) 70. km, Loobu ristis, pöörata paremale Tapa suunas. Sõita 8 km ja seejärel keerata teeotsast paremale. Parklasse suurelt teelt 400 m. 
KoordinaadidLong-Lat WGS 84
laiuskraad: 59.407489
pikkuskraad: 26.000910
L-EST 97 x: 6587203 y: 613626