Puhkusepoiss

  • Grupi liikmed: Jaanus
  • Start: Oandu, 16.06.2013
  • Finiš: Ikla, 18.06.2013
  • Liikumisviis: Jalgratas
  • Läbitud kilomeetrid: 396

Matka kirjeldus:

Pühapäeva hommikul sai Oandust liikuma hakatud.Kiiret polnud ja ega raske rattaga poleks olnud kiiremini mõtet punnitada ka. Esimene päev tuli täpselt selline milleks valmistusin ,pool päeva sadas ja rada oli raskem/aeglasem kui ülejäänud 280km.Plaanitud oli lõpetada päev Hiieveskis. Plaan muutus aga käigupealt kuna Noku lõkkekohas oli olemas katusega lavats kuhu alla sai telgi paigutada ja kõik märjad asjad hommikuks ära kuivatada. Seega esimene päev 0-94 km.

Teise päeva hommik algas taas vihmaga, kuid mitte kauaks. Paunkülla jõudes paistis juba päike ja nii kestis see põhimõtteliselt terve ülejäänud päeva.Teise päeva eredamad hetked olid kindlasti Loosalu rabas, millest ka eelnevad läbijad kirjutanud on. Esimese päeva sõitmata jäänud kilomeetrid said teisel päeval tasa tehtud. Lõpetasin päeva Kellisaare lõkkekohas. Teine päev 94-214 km.

Kolmas päev hakkas hästi- laus päikese ja ainsagi pilveta. Plaan oli õhtuks jõuda Kopra tareni. Taaskord muutus plaan sõidukäigus sest tänu kiiretele kruusateedele jõudsin sihtpunkti arvatust kiiremini ja otsustasin edasi liikuda. Peale väikest ekslemist Kilingi-Nõmme metsades sain siiski asulasse. Tegin korraliku söögikorra. Väsimus kadus ja plaanisin Rae järveni välja sõita. Jalg ja olemine oli super kilomeetrid kadusid ja järsku avastasin end juba asfaldilt. Super! Täna lõpuni! Kell 20:30 lõpetasin Iklas ja kosutasin end välja teenitud õllega. Kolmas päev 214-370 km.
Koos ekslemiste ja vaatamisväärsuste külastamisega tuli kellale 396 km.
Tänan!

Soovitused teistele matkajatele:

Tagasiside RMK-le:

Kõik läbitud lõkkekohad heas korras ja kuivad küttepuud ning tualetid olemas.
Halvas seisus Loosalu raba laudtee. Kui see raja sisse võetud lõik oleks korras, siis rõõmustaksid kindlasti ka jalgsimatkajad, rääkimata ratastel liikujatest.

Galerii:


Matkapäevik

Kõikidel matkajatel on võimalus oma kogemus RMK matkateede läbimisel RMK lehele kirja panna. Jagage oma kogemusi järgmiste matkajatega!


Lisa oma matk