Matkasellid

  • Grupi liikmed: Helju, Kati, Kristiina ja Jari
  • Start: Hallimäe, 20.06.2019
  • Finiš: Kantsi, 28.06.2019
  • Liikumisviis: Jalgsi + 1 ratas
  • Läbitud kilomeetrid: 266,86 km

Matka kirjeldus:

Alustasime eelmisel aastal Hallimäel pooleli jäänud Ähijärve-Peraküla matkateed. Lihtsalt super loodus ja maastik. Natuke tuleb vaeva näha, et "mägesid" ületada või vanal raudtee tammil kõndida, kuid tunne on hea nauditud sai igat päeva. Kel huvi, siis meie väikest matkapäevikut saab lugeda siit.

Soovitused teistele matkajatele:

Minge matkale! Minge kasvõi paariks päevaks, kuid minge. Eestimaa on ilus ja kohti, kus käinud pole, kuid kus võiks käia, on palju. Võtke kaasa telefon GPS-ga, et saate oma asukohast aimu või siis tõesti hea uuendatud kaart. Täna on RMK-l ka äpp, mida soovitan kasutada ja mis tuleb kindlasti kasuks. Uurige infot, kus platsil on telkimisvõimalus või lauaga katusealune ning kindlasti ärge unustage suvel soojade ilmadega kogu aeg jälgimast oma veevarusid. Ja ei olegi muud... hea matkaseltskond, kui üksi ei taha minna ning mägedesse!

Tagasiside RMK-le:

Täname, et on antud selline võimalus matkata. Täname nende katusealuste ja lõkkeplatside eest. Idee on hea ja teostus veel parem, kuid inimesed on ikka tänamatud ja kipuvad vinguma. Nii ka mina annaksin mõned märksõnad:
  • ärge jätke juba tehtut unarusse (niitmine, puud). Kui tuleb väsinud matkaja, kes on terve päeva vihma käes olnud, siis on ainuke unistus väike soe lõke
  • rattarajad... kas olen ise jätnud värske info ammutamata, kuid mapsis antud rajal seda uuendatud ei ole ja rattaga ikka igale poole ei saa
Aitähh teile ja soovime ka edaspidiseks jõudu ja tegutsemistahet.

Galerii:


RMK kommentaar:

Aitäh, Kristiina, et jagasid meiega enda matka mõnusaid matkaelamusi! Jõudu ja jaksu uuteks matkadeks!

Matkapäevik

Kõikidel matkajatel on võimalus oma kogemus RMK matkateede läbimisel RMK lehele kirja panna. Jagage oma kogemusi järgmiste matkajatega!


Lisa oma matk