Matkasellid

  • Grupi liikmed: Helju, Kati, Kristiina, Jari
  • Start: Ähijärve, 24.06.2018
  • Finiš: Kirikumäe metsaonn, 29.06.2018
  • Liikumisviis: jalgsi +1 ratas
  • Läbitud kilomeetrid: 180 km

Matka kirjeldus:

Alustasime pikka RMK matkarada, mida kindlasti järgmisel aastal plaanis jätkata. Pisik on sees, kuna eelmisel aastal sai osaliselt läbi käidud Oandu-Ikla matkarada (alustasime Paunkülast ja lõpetasime Iklas). Matkarada on lahe, seltskond oli hea ja ekstreemsused teevad asja ainult põnevamaks.
Täpsemalt meie matka kohta saab lugeda siit.

Soovitused teistele matkajatele:

Lõuna Eesti matkarada: lihtsalt super! Siiski tuleb kindlasti jälgida GPS, millega jõuad kindlasti sihtpunkti. Kaasa see mis vajalik, jalga käidud mugavad matkajalatsid, mõnusalt seljas istuv matkakott ja loomulikult hea tuju. Kindlasti suvel minnes ei tohi unustada päikesekreemi, vihmakeepi ja putukatõrjevahendit mutantparmude vastu.

Tagasiside RMK-le:

Metsaonnid ja telkimikohad- väga mõnusad peatuspaigad ja kõik vajalik on olemas. Suured tänud!
Õnneks GPS töötas ja püsisime rajal. Sain aru, et uued teed ja uued rajad, mida veel ei ole märgistatud ega kaardile kantud....Muidu rajad väga huvitavad ja kohati ekstreemsed.
Nii mõnedki rajad mööda heinamaad olid üle pea kõrguse heinaga, kuhu veel ei olnud niidukit jõudnud. kahjuks polnud sinna siis jõutud veel ka rada käia ning seepärast olid need heinamaal seilamised koos GPS-ga kõrges rohus parmudega võideldes väga vaevanõudvad.
Kokkuvõtteks suured tänud ikka ja edu selles toredas ettevõtmises!

Galerii:


RMK kommentaar:

Aitäh, Kristiina, et jagasid meiega oma toredat matka. Mõnusaid matkaelamusi edaspidiseks!

Matkapäevik

Kõikidel matkajatel on võimalus oma kogemus RMK matkateede läbimisel RMK lehele kirja panna. Jagage oma kogemusi järgmiste matkajatega!


Lisa oma matk