Matkasellid

  • Grupi liikmed: Helju, Kristiina, Jari
  • Start: Paunküla, 22.06.2017
  • Finiš: Ikla, 30.06.2017
  • Liikumisviis: 2 jalalist + 1rattaline
  • Läbitud kilomeetrid: 286 km

Matka kirjeldus:

Matka plaan tekkis pool aastat varem jõulude ajal ning siis alustasime ka planeerimist. Alustasime Paunkülast ja lõpetasime Iklas. Nägime palju kruusateid, karujälgi, põtra, mõnda matkalist ja palju kihulasi. Ilmad olid matkamiseks mõnusad. Ei väga soojad ega ka külmad. Vihma saime usinalt 2 päeva. Kes soovib pikemalt lugeda, siis siin ka väike blogi matka kohta: https://krissusskass.wordpress.com

Soovitused teistele matkajatele:

Kindlasti minge matkama ja nautike ilusat loodust! Tänapäeva nutiajastul natuke eemal olla arvutitest ja telekatest ja muust kommunikatsioonist on väga värskendav. Soovituseks, kui plaan ette võtta matkarada Oandu-Ikla, siis alustada Iklast. Oandu poole jäävad jalale mõnusamad ja silmale ilusamad matkarajad.

Tagasiside RMK-le:

Tänud! Tänud selliste suurepäraste ööbimiskohtade ja võimaluste eest! Enamus kohtades puud olemas ning kohad korras ja hoolitsetud. Vahest jättis soovida kaardi õigsus ja märkide puudus, kuid eks sellist ekstreemsust oli ka vaja.

Galerii:


RMK kommentaar:

Aitäh, Kristiina, et jagasid meiega oma matkaelamusi!

Matkapäevik

Kõikidel matkajatel on võimalus oma kogemus RMK matkateede läbimisel RMK lehele kirja panna. Jagage oma kogemusi järgmiste matkajatega!


Lisa oma matk