Jalgsi Eestis Piirist Piirini (JEPP2018)

  • Grupi liikmed: Helle, Merle, Marek
  • Start: Narva, 19.08.2018
  • Finiš: Ikla, 02.09.2018
  • Liikumisviis: Jalgsi
  • Läbitud kilomeetrid: 473 km

Matka kirjeldus:

Matka teekonna planeerisin ise, püüdsin sinna teekonda sisse põimida võimalikult palju ka RMK rada. Seetõttu saigi just Ida-Virumaal pool matka ajast viibitud. Viivikonna-Kauksi oli RMK rada mööda. Teekonna lõpus, alates Kilingi-Nõmmest, taas RMK radadel. Eesmärk oli võimalikult palju näha huvitavaid kohti, läbida teekond omal jalal ja ööbida võimalusel telkides või mõne tuttava juures. Priimus ja söök oli kaasas, vahepeal täiendasime söögivarusid väikestes kauplustes või besnissinjaamades.

Soovitused teistele matkajatele:

Kõige lihtsam on läbida teekonda mööda RMK rada. Suured maanteed on ikka väga ebamugavad, kuid antud teekonna puhul möödapääsmatud.

Tagasiside RMK-le:

Kauksi rajal oli tähistus pigem sellise arvestusega kohati, et teekonda alustatakse Kauksist. Päris tihti kadus tähistus silmist, aga kui selja taha vaatasime, siis saime raja loogikast aru. Samas, seda õnnelikumad me olime kui lõpuks Kauksisse jõudsime. Segasemad kohad olid just Kuremäe juures ja Agusalu juures. Samas rada väga ilus, soovitan.

Galerii:


RMK kommentaar:

Aitäh, Helle, et jagasid meiega enda matkaelamusi. Jõudu uuteks avastusteks!

Matkapäevik

Kõikidel matkajatel on võimalus oma kogemus RMK matkateede läbimisel RMK lehele kirja panna. Jagage oma kogemusi järgmiste matkajatega!


Lisa oma matk