Tillniidu lõkkekoht

Raplamaa, Sakala puhkeala
Tee lõket ainult selleks ettevalmistatud ja tähistatud kohas. Suvine lõkkepuude vajadus meie lõkkekohtades on väga suur, mistõttu ei pruugi lõkkepuid igal hetkel kõigile jaguda. Pettumuse vältimiseks võta palun autoga liikudes lõkkepuud või grillsöed kaasa. Põlevat lõket ära jäta valveta, söegrilli kasutamisel vala söed lõkkeasemele, mitte metsa alla. Lahkudes kustuta lõke korralikult.
Tillniidu lõkkekoht asub endise Tillniidu metsavahitalu hoovil. Talu eluhoone varemed on siiamaani püsti. Hoovil asub ka veevõtutiik, kus ka matkaja enda jaoks tarbevett võtta saab.
Telefon+372 526 1924
E-postinfo.soomaa@rmk.ee
Objekti tüüpLõkkekoht
ParkimisvõimalusedKohti 2 autole
VarustusKatusealusega laud-pingid, lahtine lõkkease grillrestiga, pingid, lõkkepuude varjualune, kuivkäimla
Telkimisvõimalus Lubatud paigaldada kuni 8 (4-kohalist) telki.
Lõkkekoht Lahtine lõkkease grillrestiga.
Matkavõimalus Lõkkekoht jääb RMK matkatee IV lõigu Hirvelaane - Kellissaare äärde.
VaatamisväärsusedTillniidu metsavahitalu koht, võimsad kuuselaaned
LisainfoObjekti varustatakse lõkkepuudega.
Enne loodusesse minekut tutvu järgmiste juhistega: igaüheõiguse põhimõtted, kuidas looduses käituda ja prügivabalt looduses.
AsukohtRaplamaa, Türi vald, Vallastu küla lähistel 
Kohalesõitmise õpetusTallinna poolt tulles:
Sõida Raplasse. Võta Raplast suund Türi poole, sõida välja Lelle alevisse ning Lelle tee ristmikust pööra paremale Eidapere poole. Sõida välja Lokuta alevikuni ning pööra sealt vasakule Koogiste poole. Sõida 2,3 km ning pööra vasakule Vallastu poole. Sõida edasi veel 1,6 km ning paremale poole jääbki Tillniidu lõkkekoht.

Kirde, kagu või edela poolt tulles:
Sõida Türile. Türilt võta suund Rapla poole. Sõida kuni Lelle alevini ning Lelle tee ristmikust pööra vasakule Eidapere poole. Sõida välja Lokuta alevikuni ning pööra sealt vasakule Koogiste poole. Sõida 2,3 km ning pööra vasakule Vallastu poole. Sõida edasi veel 1,6 km ning paremale poole jääbki Tillniidu lõkkekoht.   
KoordinaadidLong-Lat WGS 84
laiuskraad: 58.806295
pikkuskraad: 24.981667
L-EST 97 x: 6518954.6 y: 556732.5