Kellissaare lõkkekoht

Pärnumaa, Sakala puhkeala
Tee lõket ainult selleks ettevalmistatud ja tähistatud kohas. Suvine lõkkepuude vajadus meie lõkkekohtades on väga suur, mistõttu ei pruugi lõkkepuid igal hetkel kõigile jaguda. Pettumuse vältimiseks võta palun autoga liikudes lõkkepuud või grillsöed kaasa. Põlevat lõket ära jäta valveta, söegrilli kasutamisel vala söed lõkkeasemele, mitte metsa alla. Lahkudes kustuta lõke korralikult.
Kellissaare lõkkekoht asub endisesse liivakarjääri tekkinud järve kaldal. Järv on ujumiseks igati sobilik. Koht on kena ja rahulik.
Telefon +372 526 1924
E-postinfo.soomaa@rmk.ee
Objekti tüüpLõkkekoht
ParkimisvõimalusedParkla kuni 5 autole.
VarustusKaks lõkkeaset - üks lahtine, teine kaetud, pingid mõlema lõkkekoha ümber, üks katusealusega laud-pink, puude varjualune, kuivkäimla, 2 prügikasti, infotahvel
Telkimisvõimalus Lubatud paigaldada kuni 5 (4-kohalist) telki.
Kattega lõkkekoht on
Lõkkekoht 1 lahtine lõkkease grillrestiga, 1 kaetud lõkkease grillrestiga.
Vesi Tarbevett saab karjäärist
Matkavõimalus Lõkkekoht jääb RMK matkatee IV lõigu Hirvelaane-Kellissaare äärde.
VaatamisväärsusedEndine liivakarjäär ja motokrossirajad
LisainfoObjekti varustatakse lõkkepuudega.
Enne loodusesse minekut tutvu järgmiste juhistega: igaüheõiguse põhimõtted, kuidas looduses käituda ja prügivabalt looduses.
AsukohtPärnu maakond, Põhja-Pärnumaa vald, Mädara külast kirde pool. Objekt nr 2 puhkeala kaardil.
Kohalesõitmise õpetusPärnu poolt tulles:
sõida mööda Vändra alevist ning 9,5 km pärast, vahetult enne Mädara jõge pööra vasakule. 900 m pärast pööra paremale ning ületa Mädara jõgi. Sõida edasi 3 km mööda liivaluidetest ja motokrossi radadest. Paremale poole teed jääb parkla ning Kellissaare lõkkekoht.

Põhja poolt tulles (Tallinna ja Rakvere):
Sõidma mööda Rakvere-Pärnu maanteed Vändra poole ning enne Vändra alevit, vahetult peale Mädara jõge pööra paremale. Sõida edasi 3 km mööda liivaluidetest ja motokrossi radadest. Paremale poole teed jääb parkla ning Kellissaare lõkkekoht.
KoordinaadidLong-Lat WGS 84
laiuskraad: 58.693786
pikkuskraad: 25.216891
L-EST 97 x: 6506647.8 y: 570552.5