Ruhijärve lõkkekoht

Viljandimaa, Sakala puhkeala
Suvisel ajal on Ruhijärv vesiroosidega paradiis. Liivased kaldad kutsuvad ka puhkajaid veemõnusid nautima. Meie lõkkekohad asuvad rahva poolt ristitud Tammeninas, kus tammed kasvavad mitmekaupa koos nagu suured põõsad ja nii mõnigi on „ninapidi“ kokku kasvanud. Koht sobib nii kalameestele, kes paadiga järvele soovivad minna kui ka matkaseltskonnale, kes vee ääres ööbimist plaanib. Kindlasti tasuks varuda aga kannatust, sest ka putukatele meeldib selles looduskaunis kohas.
Telefon+372 526 1924
E-postinfo.soomaa@rmk.ee
Objekti tüüpLõkkekoht
ParkimisvõimalusedKohti 8 autole.
VarustusEsimeses lõkkekohas parkla, lahtine lõkkease pinkidega, puude varjualune, laud-pingid, paadisild, infotahvel, sobib kalameestele paatide vettelaskmiseks. Teine lõkkekoht asub 100 meetrit eemal. Parkimistaskud, 1 kaetud lõkkekoht, laud-pingid-katusealune, käimla, puude varjualune, pontoonidel redeliga purre.
Telkimisvõimalus Teises lõkkekohas lubatud paigaldada kuni 3 (4-kohalist) telki.
Kattega lõkkekoht on
Lõkkekoht 1 lahtine lõkkease grillrestiga, 1 kaetud lõkkease grillrestiga
Vesi Tarbevett saab järvest
VaatamisväärsusedSobiv koht nii kalastajatele kui ujujatele.
Marjad-seenedMustikad, seened
Suvine hooldusHooldussagedus: 2 korda nädalas
Suvise hoolduse põhimõtteid vaata siit
LisainfoObjekti varustatakse lõkkepuudega.
Enne loodusesse minekut tutvu järgmiste juhistega: igaüheõiguse põhimõtted, kuidas looduses käituda ja prügivabalt looduses.
AsukohtLilli küla, Mulgi vald, Viljandimaa
Objekt nr 28 puhkeala kaardil
Kohalesõitmise õpetusSõita mööda Valga-Uulu mnt ja keerata pärast Karksi-Nuia linna silti (Valga poolt tulles) vasakule (suunaviit "Lilli 12 km"). Pärnu poolt tulles sõita otse läbi Karksi-Nuia linna Valga poole, kuni enne linna piiri näitab suunaviit "Lilli 12 km". Sõita viida suunas 9 km kuni paremale näitava suunaviidani "RMK Ruhijärve lõkkekoht 1,6 km". Sõita otse, kuni jõuate järveni, kus on parkimistasku ja lõkkekoht.  
KoordinaadidLong-Lat WGS 84
laiuskraad: 58.020001
pikkuskraad: 25.513365
L-EST 97 x: 6431971 y: 589432