Värska metsamaja II

Värska II metsamaja asub Õrsava järve kaldal, maja suurel terrassil on mõnus nautida hommikukohvi. Maja kõrval on lõkkekoht koos grillrestidega, laud-pingid ja kuivkäimla. Siin saab ujuda, palli mängida, kala püüda, matkata Õrsava järve matkarajal või suunduda rattaga Laskevälja rattarajale. Ümbritsevast metsatukast leiab suvel ja sügisel nii marju kui seeni.
Telefon
Vaata vabu aegu ja broneeri on-line keskkonnas www.nordicrent.ee
või telefonitsi 676 7532
E-R 10.00-16.00
Samale päevale on-line keskkonnas broneeringut teha ei saa!
E-postpuhkus@rmk.ee
Objekti tüüpMetsamaja
ParkimisvõimalusedAutoga metsamaja juurde sõita ei saa! Auto tuleb jätta majadest kuni 100 m kaugusel asuvasse parklasse. Parkla mahutab 5 autot.
VarustusMetsamaja on kasutamiseks 2-le inimesele, magamisvõimalus lahtikäival diivanil. Majas on laud, toolid, väike kööginurk (külmkapp, väike elektripliit, el. veekeedukann), saun ja pisike kamin. Olemas pott ja pann, kõik muu vajalik toidu valmistamiseks ja tarbimiseks peab endal kaasas olema. Magamisvarustus peab külastajal endal kaasas olema. Lähedal lõkkekohad, palliplats, paadisild ja kuivkäimlad. Puid tuleb tuua kuni 100 m kaugusel asuvast puukuurist, saunavesi tuleb tuua järvest. Tervistavat joogivett saab allikast.
Hind
  • 55 €/ööpäev
  • Lemmikloom 5 €/ööpäev
Lõkkekoht Lahtine lõkkease grillrestiga.
Matkavõimalus Majast möödub Õrsava matkarada.
Ööbimisvõimalus on
Ööbimiskoha inimeste arv2 inimesele
VaatamisväärsusedSobiv koht suviseks perepuhkuseks, võimalus nautida veemõnusid ja metsas jalutamist; tutvuda Mustoja maastikukaitsealaga, kus paikneb Kagu-Eesti suurim ja reljeefseim mõhnastik ja tuuletekkelised pinnavormid koos liivikutega. Lähedusse jääb ka Seto Talumuuseum.
Marjad-seenedmustikad, seened
Suvine hooldus Suvise hoolduse põhimõtteid vaata siit
Hooldussagedus:
 vastavalt broneeringutele.
Lisainfo
PiirangudAlla 18-aastased saavad maja broneerida ja kasutada ainult koos täiskasvanuga.
AsukohtÕrsava järve kaldal, Lobotka küla, Setomaa vald, Võrumaa. Objekt nr 19 puhkeala kaardil.
Kohalesõitmise õpetusSõita mööda Tartu-Värska mnt Värskani ja keerata enne Värska asula silti paremale (suunaviit "Treski"). Sõita umbes 10 m ja keerata vasakule, teeviidad näitavad Värska ja Luige metsamaja. Sõita otse edasi 1,8 km, kuni teeviit näitab vasakule Värska metsamaja.
KoordinaadidLong-Lat WGS 84
laiuskraad: 57.947329
pikkuskraad: 27.633675
L-EST 97 x: 6428688 y: 715113