Krapi telkimisala

Pärnumaa, Pärnumaa puhkeala
Tee lõket ainult selleks ettevalmistatud ja tähistatud kohas. Suvine lõkkepuude vajadus meie lõkkekohtades on väga suur, mistõttu ei pruugi lõkkepuid igal hetkel kõigile jaguda. Pettumuse vältimiseks võta palun autoga liikudes lõkkepuud või grillsöed kaasa. Põlevat lõket ära jäta valveta, söegrilli kasutamisel vala söed lõkkeasemele, mitte metsa alla. Lahkudes kustuta lõke korralikult.
Telkimisala asub vanade rannamändide all piki rannikut ca 1,5 km ulatuses.
Telefon +372 505 8242
E-post info.kabli@rmk.ee
Objekti tüüpTelkimisala
ParkimisvõimalusedParklas kohti 30 autole või 5 suurele bussile, võimalus parkida ka telkimiskohtade juures.
VarustusTelkimiskohad, lõkkekohad, katusealusega laud-pingid, infotahvlid, suur asfalteeritud parkla, 3 parkimistaskut, käimlad, kaevud ja prügikastid
Telkimisvõimalus Lubatud paigaldada kuni 30 (4-kohalist) telki.
Kattega lõkkekoht on
Lõkkekoht 48 lõkkekohta
Vesi Tarbevett saab alal asuvatest kaevudest.
Matkavõimalus RMK matkatee Kopra-Ikla harul.
VaatamisväärsusedKaunis vaade Liivi lahele, liivarand, telkimiskohad vanade rannamändide all, võimalus veeta rannapuhkust ja nautida päikeseloojanguid.
Marjad-seenedmustikad, seened
LisainfoTelkimisala lõkkekohti ei varustata lõkkepuudega. Lõkkepuid ja grillsütt saab osta kohalikust kauplusest (1 km) ja Lemme telkimisalalt (3 km). 
Enne loodusesse minekut tutvu järgmiste juhistega: igaüheõiguse põhimõtted, kuidas looduses käituda ja prügivabalt looduses.
PiirangudATV-ga  liiklemine keelatud!
AsukohtHäädemeeste vald, Pärnumaa
Objekt nr 1 puhkeala kaardil
Kohalesõitmise õpetusLiikudes mööda vana Pärnu-Ikla maanteed Häädemeestelt 18 km lõuna suunas, viit näitab mere poole, telkimisalale sissesõit on parklast.
KoordinaadidLong-Lat WGS 84
laiuskraad: 57.938893
pikkuskraad: 24.390877
L-EST 97 x: 6421999 y: 523153