Üksik hunt

  • Grupi liikmed: Gert
  • Start: Oandu külastuskeskus, 19.10.2017
  • Finiš: Hiieveski telkimisala Paunküla veehoidla juures, 23.10.2017
  • Liikumisviis: Jalgsi
  • Läbitud kilomeetrid: 114 km

Matka kirjeldus:

Ilusad vaated, mõnus kogemus ja hea proovilepanek. Kahjuks jätsin pooleli, kuna kahe päeva jooksul said kõik 3 paari jalanõusid ja ühed püksid ebaõnnestunud veetakistuste läbimise tõttu liigselt märjaks ning ilmaolud muutusid ekstreemseks. Oleks hakanud kuluma lisapäevi kuivatamisele. Lisaks demoraliseeris see, et pea igal õhtul tuli viimased kilomeetrid läbida pimedas, mis ei lasknud matka enam nautida. Usun, et veidi soojemal, kuivemal ning valgemal perioodil on selle matka läbimine mõnusam ja kindlasti proovin jätkata ning lõpuni teha.

Soovitused teistele matkajatele:

Soovitan valida matkamiseks kuivema, soojema ja valgema aja kui seda on oktoobri lõpp. Üldiselt jäin rahule ja soovitan kindlasti seda rada proovida läbida.

Tagasiside RMK-le:

Mägede telkimiskoha läheduses (Aegviidu poolt tulles teede hargnemiskohas ca 1 km enne telkimisalale jõudmist) suunaviide natuke arusaamatu, eriti pimedal ajal saabudes. Soodla jõe ületus väga vesine ja Haraka järve ümbrus samuti.

Galerii:


RMK kommentaar:

Aitäh, Gert, et jagasid meiega oma matkaelamusi!

Matkapäevik

Kõikidel matkajatel on võimalus oma kogemus RMK matkateede läbimisel RMK lehele kirja panna. Jagage oma kogemusi järgmiste matkajatega!


Lisa oma matk