Matkasellid

  • Grupi liikmed: Vitka ja taksikoer Jack
  • Start: Tellingumäe, 21.11.2019
  • Finiš: Rõuge, 23.11.2019
  • Liikumisviis: Jalgsi
  • Läbitud kilomeetrid: 74 km

Matka kirjeldus:

Loodus ja maastik on muinasjutulised, kahju et kaamera kotti ei mahtunud.
Temperatuurid kõikusid +5 ja -5 vahel, ilm oli niiske, maastik märg. Ühesõnaga kõik väljakutsed olid nii öelda lauale pandud. Muidugi paistis ka vahel päike ning külm ja tuul kuivatasid teiseks päevaks ka maastiku. Suurem osa sai liigutud mööda Läti piiri, kus elanikkond suhteliselt väike ja enamus maamajadest ning taludest mahajäetud. Kuid ikka leidusid mõned, kus elu sees ja lahked inimesed aitasid vee ja hea nõuga.

Soovitused teistele matkajatele:

Novembri öösiti on juba sellevõrra külm, et korralik talve tingimusteks ettenähtud magamiskott peab kaasas olema. Ei leevenda olukorda ka RMK metsaonnides ööbimine. Sama puudutab ka riietust. Ilm muutub paari tunniga, seega korralik vihma ja tuulekindel riietus säästab ebameeldivast enesetundest. Joogivett ei ole mõtet üle 2,5 L kaasas vedada, talusid kus ka elu sees on kusagil 5-10 km vahedega.

Tagasiside RMK-le:

Suur kummardus RMK meeskonnale! Korraliku raja, peavarju ja lõkkekohtades lubatud varustuse eest. Lahke oli vastuvõtt Pähni külastuskeskuses, soe kohvi ja rõõmsad inimesed.

Galerii:


RMK kommentaar:

Aitäh, Vitali, et jagasid meiega oma matka. Täname heade sõnade eest!
Jõudu ja jaksu uuteks seiklusteks matkaradadel!

Matkapäevik

Kõikidel matkajatel on võimalus oma kogemus RMK matkateede läbimisel RMK lehele kirja panna. Jagage oma kogemusi järgmiste matkajatega!


Lisa oma matk