Ikla piiripunkt-Rakvere bussijaam

  • Grupi liikmed: Oliver
  • Start: Ikla piiripunkt, 27.04.2017
  • Finiš: Rakvere bussijaam, 05.05.2017
  • Liikumisviis: Jalgsi
  • Läbitud kilomeetrid: 433

Matka kirjeldus:

Matkal sai veedetud 1 nädal ja 2 päeva. Plaan oli iga päev hommikust õhtuni kõndida ja kombata natukene iseenda suutlikuse piire. Õnneks plaan töötas ideaalselt, sest alati jõudis ennem pimedaks minna, kui isu otsa sai. Ja kui isust edasi rääkida, siis seda sai õnneks kolm korda kustutatud Kilingi Nõmme, Lelle ja Aegviidu poodides. Üllatus oli suur, kui retke lõpuks mainimist väärt ville ei olnud tekkinudki, millega hoobelda. Selle korvas, aga korralik joodikupäevitus, mille ulatusest sain ma aru alles Rakvere bussijaama peldikus, kui ma suure peegli ees mütsi maha võtsin. Võin kinnitada, et Eestimaal on loodust ikka veel küllaga ja see on väga ilus. Terve matka jooksul tundsin ma ennast ülimalt turvaliselt ja isegi kurjad külakoerad lasid ennast kõhu alt sügada. Ühesõnaga oli tore jalutuskäik läbi kodumaa.

Soovitused teistele matkajatele:

Hea füüsiline ettevalmistus on kõige kindlam viis kuidas matka nautida.

Tagasiside RMK-le:

Väga mõnus teekond ja alati oli õhtul laagriplatsile jõudes puid võtta, millega lõket teha. Isegi välikäimlas oli enamasti paber olemas, mis on eriline luksus. Ja muidugi ilm oli ka teil raja peal täitsa tiptop. Tekitab sooja tunde, et Eestis on nii head võimalused looduses liikumiseks.

Galerii:


RMK kommentaar:

Aitäh, Oliver, et jagasid meiega oma matka!

Matkapäevik

Kõikidel matkajatel on võimalus oma kogemus RMK matkateede läbimisel RMK lehele kirja panna. Jagage oma kogemusi järgmiste matkajatega!


Lisa oma matk